برای استفاده از امکانات سایت عضو شوید.


شرکت آسانسور اوج رسان تبریز (ندائی) دارای مجوز طراحی و ساخت آسانسور و پله برقی در ایران

آنچه باید درباره آسانسور_پله برقی و شرکت اوج  رسان تبریز بدانید www.HERAGroupo.vcp.ir

آنچه باید درباره آسانسور و شرکت اوج  رسان تبریز(ندائی) بدانید؟

 

جهت دریافت قیمت مشخصات آسانسور مورد نیاز خود را به ایمیل HERAGroup2015@gmail.com  ارسال فرمائید تا در اسرع وقت با شما تماس حاصل فرمائیم.

 

تاریخچه شرکت آسانسور اوج رسان تبریز

 

شرکت آسانسور اوج رسان تبریز از 18 آذر ماه سال 1382 فعالیت کاری خود را در زمینه های فروش، نصب، بازسازی و نگهداری از انواع آسانسور و پله برقی آغاز کرده است.

 

با گسترش فعالیت ها و در سال 86 موفق به اخذ مجوز طراحی و مونتاژ آسانسور از وزارت صنعت معدن و تجارت شد و به عضویت رسمی سندیکای صنایع آسانسور و پله برقی  ایران در آمد و دارای گواهینامه ISO 9001:2008 از شرکت TUV  آلمان می باشد. این شرکت همچنین نمایندگی فروش پله برقی های شرکت Fuji HD و نمایندگی سیستم های هیدرولیک موریس ایتالیا را نیز اخذ کرده است. 

 

شرکت آسانسور اوج رسان تبریز با هدف افزایش و توسعۀ فعالیت های خود، اقدام به واگذاری نمایندگی در برخی از استان ها و شهرستان ها نمود. بر همین اساس در سال 85 دفتر فعالیت دیگری در اورمیه، مرکز آذربایجان غربی تأسیس نمود.

 

این شرکت در سال 87 در شهر مرند و در سال 1391 در شبستر، نمایندگی های دیگری تأسیس نمود و پروژه های متعددی را به انجام رساند. شرکت آسانسور اوج رسان علاوه بر کلان شهر تبریز در شهرهای ارومیه، اهر، مرند، خوی، بوکان، بانه، میاندوآب، مهاباد، ماکو، پیرانشهر، شبستر، شندآباد، آذرشهر و شهرک سهند تبریز فعالیت چشم گیری داشته است.

 

این شرکت با سازمان جهاد تحقیقات سهند شمال غرب کشور در تجهیز سیلو در شهر های گرگان، کرمانشاه، کرمان، تربیت حیدریه، کلاله، اسلام آباد، مغان، بوکان، گنبد کاووس و گلستان  همکاری نزدیک و موفقی را دارد.

 

خوشبختانه دامنۀ فعالیت شرکت در خارج از مرزهای ایران نیز گسترش یافته و در شهر سلیمانیۀ عراق پروژه هایی را در دست اجرا دارد .

نمایندگی مرند شرکت آسانسور اوج رسان تبریز,نمایندگی ارومیه شرکت آسانسور اوج رسان تبریز

 

تفکر شرکت آسانسور اوج رسان تبریز

امروزه دنیای صاحبان، طراحان، پیمانکاران و سازندگان ساختمانهای مدرن، دستخوش تغییرات شگرف شده است که تفکرهای سطحی و کوتاه مدت هیچگونه توجیه و جایگاهی در میان انبوه سازان ندارد و تفکر صحیح شما، منطبق با پیشرفت و نیز تکنولوژی روزافزون دنیای امروز است که منجر به موفقیتهای چشمگیر خواهد شد. شایان ذکر است تعریف و تمجید دیگران در خصوص موفقیتهای شما زمانی معنی خواهد داشت که بواسطه درک و رضایت مشتریان از انجام تعهدات حاصل شده باشد. به زبان ساده تر،‌ استقبال از نظرات و پیشنهادات مشتریان و ارج نهادن به خواسته های آنها است که میتوان با تکیه بر آن به اهداف بزرگ دست پیدا نمود.

شرکت اوج رسان تبریز، به عنوان یکی از شرکتهای ارائه دهنده خدماتی شامل مشاوره، طراحی، فروش، نصب و راه اندازی، تأمین قطعات، پشتیبانی، سرویس و نگهداری و نیز بازسازی و بهینه سازی انواع آسانسور و پله برقی توانسته است با تکیه بر تجارب مدیران و پرسنل متخصص خود که هرکدام دارای سوابق فعالیت در این صنعت میباشند، در داخل و خارج کشور،خود را مطرح نمایند. البته در راستای تحقق موارد مذکور معتقدیم، این اعتماد و آسایش شما مشتریان محترم بوده که باعث سوق دادن سیساستهای این شرکت در جهت نیل به اهداف مورد نظر شده است و امیدواریم به واسطه توجه به انتقادات و پیشنهادات مشتریان، بررسی نیازها، استفاده از پرسنل آموزش دیده و سایر عوامل مؤثر بتوانیم در سایه همین جلب رضایت مشتری، ضمن تکریم هر چه بیشتر شما، برترین آسانسور و پله برقی ها را با بالاترین کیفیت به شما معرفی و عرضه داشته و زمینه ساز  به سود رسیدن هر چه بیشتر مشتریان خود در سرتاسر کشور عزیزمان باشیم.

تلاش روز افزون اعضاء شرکت آسانسور و پله برقی اوج رسان تبریز که به عنوان یکی از خدمتگذاران این صنعت در زمینه سیستمهای انتقال عمودی در ایران مطرح میباشد سبب شد، که با توجه به خواسته های شما محصولات ذیل را پدید آوریم.

  1. آسانسور با سیستم هیدرولیک دارای کنترل فرمان میکروپروسسور در انواع مختلف.
  2. در انواع مختلف (Machine Room Less)
  3. AC2 - VVVF
  4. ساخت آسانسورهای خاص بنا به سفارش مشتری در هر نوع.

 

آسانسور چیست؟

آسانسور دستگاهی است دائمی که برای جا به جایی اشخاص یا کالا ،بین طبقات ساختمان بوده و در طبقات مشخصی عمل می نماید . دارای کابینی است که ساختار ، ابعاد و تجهیزات آن به اشخاص به سهولت اجازه استفاده می دهد و میان ریلهای منصوبه عمودی با حداکثر انحراف 15 درجه حرکت می کند .آسانسور وسیله نقلیه عمومی دائمی است که بین ترازهای از قبل تعریف شده حرکت می کند آسانسور تنها وسیله رفت و آمد ترافیکی است که مورد استفاده تمامی گروه سنی قرار می گیرد و عمومی ترین وسیله جابجایی عمودی در جهان است .                                                                                       

                                                                                                                                                                                       

آسانسور وسیله نقلیه ای است که کنترل آن به یک سیستم سپرده شده و فرمان دادن به آن به اختیار مسافر است ، اما ایستادن آن در محل مقرر به توسط سیستم است .

آسانسور در داخل محیطی نصب می شود که از سه قسمت تشکیل شده است :

1- موتورخانه : برای برقراری موتور و گیربکس و تابلو کنترل آسانسور و تابلو برق

 2- چاه آسانسور : برای نصب درها ، ریلها و همچنین محلی برای حرکت کابین و وزنه

 3- چاهک : در پایین ترین قسمت چاه آسانسور ،برای ضربه گیرها و بافرهاموتور گیربکس بعنوان قلب آسانسور و تابلو کنترل بعنوان مغز آسانسور عمل می نماید 


 پیشینه و تاریخچه آسانسور:

از بررسی معماری ساختمان‌ها در گذشته می‌توان فهمید که در گذشته توان ساخت ساختمان‌های بلند وچود داشته‌است ولی شاید دلیل اینکه چرا این کار چندان رواج نداشته، وجود پله‌های بسیار بوده‌باشد. این مشکل همچنان پابرجا بود تا اینکه یک مکانیک آمریکایی به نام الیشا اوتیس ایمنی را در بالابر با به کارگیری چرخی ضامن‌دار که در صورت پاره‌شدن طناب، اندکی پس از سقوط بالابر را متوقف می‌کرد، فراهم کرد. این اختراع که در سال ۱۸۵۴ در نمایشگاهی در نیویورک پرده‌برداری شد، مقدمه‌ای برای کاربرد گستردهٔ بالابر بود. ناصرالدین شاه در سفرنامه فرنگ خویش در تعریف و توصیف آسانسور می‌گوید: رفتیم به مریض‌خانه سنت توماس ... از مرتبه‌های زیر اسبابی دارند که ناخوش را روی تخت گذاشته از توی اتاق زیر می‌کشند به مرتبه بالا می‌برند. بسیار تماشا داشت که ناخوش حرکت نکند.

در حال حاضر یکی از مشکلات ساختمانهای بزرگ کافی نبودن فضای در نظر گرفته شده برای آسانسور است. این امر یعنی پیش‌بینی و منظور نمودن فضای کافی با محاسبه تعداد ظرفیت و سرعت مناسب آسانسورها باتوجه به ارتفاع و جمعیت ساکن و کاربری ساختمان باید در ابتدای کار یعنی در زمان طراحی ساختمانها مد نظر قرار گیرد؛ وگرنه پس از اجرای ساختمان معمولاً افزایش فضای چاه آسانسور بسیار مشکل و در اکثر موارد غیرممکن است.

آسانسور وسیله‌ای است الکترومکانیکی، در ابتدای اختراع آسانسور به شکل امروزی، بیشتر قطعات و لوازم آسانسورها مکانیکی و الکتریکی بود ولی با پیشرفت علوم در حوزه الکترونیک و نیمه‌هادیها و همچنین ورود حوزه علوم هوش مصنوعی به صنعت این وسیله نیز تکامل یافت و به عنوان یک وسیله کاملاً کاربردی با حوزه سطح دسترسی کاملاً گسترده در بین جوامع شهری قرار گرفت. در طراحی آسانسور علومی همچون مکانیک، برق و الکترونیک، معماری و صنایع مورد استفاده‌است. به همین علت هیچگاه یک متخصص به تنهایی قادر نخواهد بود که یک آسانسور را به تنهایی و با تکیه بر یکی از شاخه‌های علوم طراحی نماید. تا قبل از دهه ۱۹۹۰، عمده اموزش‌ها در این صنعت بصورت اموزش‌های محدود و استاد و شاگردی و صرفاً در کارخانه‌های بزرگ آسانسورسازی معمول بود. به همین سبب آموزش در این صنعت محدود و پنهان بود. برای اولین بار در سال ۱۹۹۵ میلادی اتحادیه آسانسور و پله برقی انگلستان (LEIA) با همکاری پروفسور یانوفسکی و پروفسور جینا بارنی اقدام به برگزاری دوره‌های آموزشی کوتاه مدت ماژولاری در انگلستان نمود که بیشتر مورد استفاده نصابان و متخصین این کشور بود. در ادامه این اتحادیه با همکاری دانشگاه نورث همپتون انگلستان دوره‌های دانشگاهی این رشته را در مقطع کاردانی و کارشناسی آغاز نمود. اولین دوره این مقاطع در سال ۱۹۹۸ در نورث همپتون انگلستان با هدایت جانات آدامز، برایان واتز، استفان کازمارسیزیک که از اعضای هیئت علمی دانشکده مهندسی مکانیک و علوم کاربردی بودند آغاز شد. از سال ۲۰۰۰ به بعد مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری تخصصی تحت عنوان elevator and escalator engineering آغاز گشت.

 

 


HERAGroup.vcp.ir

 

گروه مدیریت و مهندسی حِرا "حامی کسب و کار شما"

 

 

انواع آسانسورها:

1.آسانسورهای کششی

2.آسانسورهای هیدرولیکی(جکی)

3.آسانسورهای وینچی

4.آسانسورهای مغناطیسی

 

قیمت آسانسورهای کششی, قیمت آسانسورهای هیدرولیکی(جکی),قیمت آسانسورهای کششی,قیمت آسانسورها,فرم درخواست استعلام قیمت آسانسور,

 

پله برقی چیست؟

پله برقی گونه‌ای نقاله جابجایی است که برای جابجا کردن افراد به‌کار می‌رود. پله برقی از پله‌های به‌هم‌پیوسته‌ای تشکیل شده که به حالت افقی می‌مانند و برای بالا و پایین بردن افراد استفاده می‌شود.

پله برقی یک چرخه تکرارشونده از پله‌های در گردش است، که در آن پله‌های بازگشتی در زیر پله‌های بالایی پنهان شده‌اند. وزن پله‌های پنهان با وزن پله‌های آشکار موازنه و برابری می‌کند، بنابراین موتور پله برقی بایستی تنها وزن افراد روی پله برقی را (که در حال بالا یا پایین رفتن هستند) تحمل کند.

پله های برقی از نظر کاربردی به ۳دسته semi out door -indoor- out door تقسیم میگردد که به ترتیب در محیط آزاد(بیرون از ساختمان) ، محیط بسته(داخل ساختمان) و نیمه بسته(پل های عابر پیاده) استفاده می گردند.پله های مکانهای عمومی به صورت heavy duty طراحی می گردد که همان پله های معمولی تقویت شده میباشند که برای کار در شرایط دشوار طراحی می گردند. پله های برقی معمولا در دو زاویه ۳۰و ۳۵ درجه طراحی میگردند البته در مکانهای مسطح ۰ تا ۱۲ درجه هم تولید میگردد که به آنها راهروی متحرک یا auto walk می گویند. مزایای زیادی برای پله‌های برقی می‌توان برشمرد. با وجود اشغال فضایی تقریبا همسان با پلکان معمولی، یک پله برقی می‌تواند شمار زیادی از افراد را جابجا کند. در صورت رعایت قانون باز گذاشتن سمت چپ برای راه‌روندگان در پله برقی، این پله‌ها می‌توانند جابجایی بسیار سریع افراد را میسر کنند. قیمت پله های برقی نسبت به ارتفاع کف تا کف جابجایی تعیین می گردد.

آمارها نشان می‌دهد که در ایالات متحده آمریکا در سال ۲۰۰۴ تعداد ۳۰ هزار پله برقی وجود داشت و در آن کشور هر ساله ۹۰ میلیارد جابجایی افراد بر روی این پله‌ها انجام می‌گیرد.

 

درون پله برقی

پله های برقی دارای موتور الکتریکی می باشند که نسبت با ارتفاع بالابری ۴.۵-۸-۱۱ کیلووات یا حتی بالاتر طراحی می گردند.پله های پله برقی که به استپ معروف هستند دارای دو چرخ در دو طرف می باشند که روی زنجیری به نام استپ چین قرار مگیرند.استپ چین به دور شفت اصلی قرار میگیرد و شفت توسط زنجیرموتور به موتور متصل می گردد.پله های برقی دارای میکروسوییچ های امنیتی می باشند که از صدمه زدن دستگاه به خودش یا مسافر جلو گیری میکند.اکثر پله های برقی دارای سیستم ترمز مغناطیسی می باشند.

 

پیشینه و تاریخچه پله برقی

نخستین پله برقی توسط جس وبلیورنو در سال ۱۸۸۱ میلادی در ایالات متحده آمریکا ساخته‌شد و از آن برای انتقال دیرک‌های چوبی و میله‌های فلزی به درون کشتی‌ها استفاده می‌شد. نام پله برقی برای نخستین بار در سال ۱۹۰۰ میلادی برای پلکان متحرکی به کار رفت که در نمایشگاهی در شهر پاریس به نمایش گذاشته شده بود. بیشینهٔ ارتفاع پله‌های برقی امروز ۱۸ متر است.

 

قیمت انواع پله برقی,قیمت پیاده روی متحرک,تعرفه های سرویس و نگه داری آسانسور و پله برقی,فرم در خواست انعقاد قرارداد سرویس و نگه داری آسانسور و پله برقی

 

دفتر مرکزی :
تبریز
دارای نمایندگی فعال در :
ارومیه – مرند – بانه

مجوزها و گواهینامه ها :

 

پروانه کسب شرکت آسانسور اوج رسان تبریز (ندائی)

جواز تاسیس شرکت اوج رسان تبریز (ندائی) ویژه تولیدی، طراحی و مونتاژ

پروانه واحد طراحی و مونتاژ آسانسور شرکت آسانسور اوج رسان تبریز (ندائی)

گواهی ایمنی کیفیت آسانسور شرکت آسانسور اوج رسان تبریز (ندائی)

سوگند نامه ی عضویت در سندیکای صنایع آسانسور و پله برقی ایران و خدمات وابسته شرکت آسانسور اوج رسان تبریز (ندائی)

گواهینامه ی انجمن کیفیت ایران شرکت آسانسور اوج رسان تبریز (ندائی)

گواهینامه ی شرکت در اجلاس کشوری مدیریان خلاق و کارآفرینان موفق برندهای ایران شرکت آسانسور اوج رسان تبریز

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

عضو رسمی سندیکای آسانسور و پله برقی ایران

دارای پروانه طراحی و مونتاژ از وزارت صنایع و معادن
دارای گواهینامه ایزو 2008-9001 از شرکت توف آلمان

آدرس و شماره تماس های دفتر مرکزی :
تبریز-جنب اتوبان پاسداران-شهرک نصر3 (مابین دانشگاه آزاد و شهرک باغمیشه )- روبروی کارگاه بتن آماده
41-36664640-041 و 36682737-041
فکس : 36664642-041
مدیر عامل و مدیر فروش (محمد ندائی ): 09141160543
مدیر نصب و بازسازی و پشتیبانی(مهدی ندائی ): 09144151614

آدرس و شماره تماس های دفتر فروش قطعات :
تبریز-هتل مرمر-ابتدای خیابان خیابان استاد معین – فروشگاه قطعات آسانسور اوج رسان تبریز (ندائی)
تلفکس : 33301882-041
مجید ندائی : 09141032434سعید پورکرمی : (09141148150)

 

آدرس وشماره تماس های کارخانه :

تبریز -انتهای شهرک شهید یاغچیان- ابتدای جاده چاوان - جنب مصالح فروشی عابدین پور - پلاک 92
تلفکس : 04133844990

 

آدرس و شماره تماس های دفتر نمایندگی ارومیه :

خیابان سرداران یک-ساختمان اوجامان-طبقه پنجم
تلفاکس : 32241870 – 044
تلفن مدیر فروش ( بهمن نوجوان ) : 8956 346 0914
تلفن مدیران فنی :
مهرداد ندائی : 4149 440 0914
محمود ندائی : 2635 419 0914

آدرس و شماره تماس های دفتر نمایندگی مرند :

تلفن مدیر فنی (حسین پرنیان) : 2218 190 0914


پست الکترونیکی ایمیل شرکت اوج رسان تبریز (ندائی)_گروه مدیریت م ومهندسی حِرا حامی کسب و کار شما _www.HERAGroup.vcp.ir پست الکترونیکی :

Info@OwjResan.com
OwjResan@Gmail.com
OwjResan@Yahoo.com

پست الکترونیکی ایمیل شرکت اوج رسان تبریز (ندائی)_گروه مدیریت م ومهندسی حِرا حامی کسب و کار شما _www.HERAGroup.vcp.ir وب سایت شرکت اوج رسان تبریز: WWW.OwjResan.Com

پست الکترونیکی ایمیل شرکت اوج رسان تبریز (ندائی)_گروه مدیریت م ومهندسی حِرا حامی کسب و کار شما _www.HERAGroup.vcp.ir ربات تلگرام شرکت اوج رسان تبریز: @OwjresanTabrizBot  

 


HERAGroup.vcp.ir

گروه مدیریت و مهندسی حِرا "حامی کسب و کار شما"

 

 

مشخصات آگهی
نام: ندائی

تلفن

09141160543 - 09144151614 - 04136682737 - 04136664640

پشتیبانی